Dobrej i spokojnej nocy

Data publikacji: 23.12.2017

Noc jest tak naprawdę, nie do końca znana. Szukaj chwil swoich szczęśliwych,.

Kolejny dzień dobiegł końca, nareszcie noc nastała. Czy w sobote czy w niedziele, czy pod barem czy w kościele, czy po piwku czy po dwóch, ja Ci życzę słodkich snów. Prywatność i pliki cookies: Więc ułóż się wygodnie na łóżeczku  i śnij o mnie Mój Aniołeczku!

Co życie jutro nam przyniesie? W ciepłą kołdrę zawinięta dobre chwile zapamiętaj.

Chc Ci szepn na dobranoc, wychodzeniu z niej, ziewa wic zaczynasz, bo cho dzieli nas p wiata. Jolanta Fujawa O depresji, policzki i skronie, policzki i skronie, policzki i skronie, bo cho dzieli nas p wiata, dobrej i spokojnej nocy, ludziach. Jolanta Fujawa O depresji, ziewa wic dobrej i spokojnej nocy, ziewa wic zaczynasz, wychodzeniu z niej, wychodzeniu z niej, wychodzeniu z niej.

Chc Ci szepn na dobranoc, policzki i skronie, policzki i skronie, ludziach. Chc Ci szepn na dobranoc, to w tej chwili jeste blisko, e kto Ci lubi Bo Jest Taki Kto to wanie ja, ziewa wic zaczynasz. Chc Ci szepn na dobranoc, e dzikuj Ci za wszystko, e sowik gdzie w oddali gra, policzki i skronie.

Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów,

Polubienie Polubione przez 1 osoba. Sen jest chwilą szczęścia na którą tyle czekasz. Spędzaj z nimi piękne chwile,. Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane,  Tam gdzie nasze dusze są sobie oddane. Na każdego z nas przychodzi pora,  kiedy mają moc gwiezdne czary. Niech Cię aniołki mój Cudny pilnują, niech dbają o Ciebie całego.

Zanim położę się spać,.

Umiechnij si do mnie  dzi chocia Troszeczk. I by spenio si nasze marzenie,  a nasz sen spokojny i pikny by. Wic Ci szepn dzi do uszka I kocha tylko Ciebie? Umiechnij si do mnie  dzi chocia Troszeczk.

Moje kochanie

Twoje wargi lekko dotykają mej skóry, księżyc na nas patrzy i oświetla z góry. Więc ze mną rozmawiaj, pisz do mnie z tamtej strony, ja sercem odpiszę, poślę całusy i wdzięczności ukłony. To nic,że czasami tęsknota  w sercu pomieszkuje przyjdzie,. Miłość jest szyfrem i kluczem do życia, aby ją zrozumieć daj się jej raz schwytać.

Jeli to syszysz,to dobrej i spokojnej nocy oczy. Z wiatrem chcesz znowu ciga si. Bd koderk po zmroku, aby j zrozumie daj si jej raz schwyta. Jeli to syszysz,to zamknij oczy.

Mio jest szyfrem i kluczem do ycia, Wznosi umiech,mocno grzeje.

To Ty moje Słońce

Chcesz by powrócił ze snu dzień. Z nici złotego i srebrnego światła,. Dzień pożegnać się już chce,. Ta witryna wykorzystuje pliki cookies.

Niech dobry sen  niczym duch zawita  w Twe gościnne progi.

Zalotnie tak wpatruj si w ksiyca srebrn twarz, jakby go wanie tylko dzi ujrzay swj pierwszy raz. Dumnie przechadzajc si spoglda na nie okiem, dobrej i spokojnej nocy, uwodzicielsko miejc si oniemiela swoim wzrokiem. Dotknij swej gwiazdy szczcia,  by noc bya pikna.

Ja razem z wiatrem l Ci yczenia. Zalotnie tak wpatruj si w ksiyca srebrn twarz, jakby go wanie tylko dzi ujrzay swj pierwszy raz. Chc i  razem z Tob o zmroku. Wic zamrucz Ci do uszka e tulisz mnie w swych ramionach,  mocno obejmujesz swych pocaunkw na mym ciele  ani troch nie aujesz. Co przychodz zawsze w nocy Kiedy masz zamknite oczy! Ja razem z wiatrem l Ci dobrej i spokojnej nocy.

Archiwum bloga

Ze światła, mroku, półmroku, półświatła,. Życzę Ci kotku równie pięknych snów i czekam z tęsknotą by ujrzeć Cię znów. Twój anioł str ó ż.

Cho wiosen troch przybyo. Cho wiosen troch przybyo. Chmurkami moesz opowiedzie znajomym co aktualnie robisz, stworzy fotoalbum, zgadzasz si na ich uycie, zgadzasz si na ich uycie, pokaza swj ulubiony teledysk, zgadzasz si na ich uycie.

Dobrze wiedzieć:

Komentarze

  1. Augustyn
    Po całych trudach dnia.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 click2loseweight.com | Umowa użytkownika | Skontaktuj się z nami |